Sukcesy studentów na Akademickich Mistrzostwach w Snowbordzie w Zakopanem

07.03.2016 - 16:18 aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

Od 3 do 5 marca 2016 r. w Zakopanem odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie. Do zawodów zgłosiło się ponad 210 uczestników z ponad 30 uczelni w kraju. Reprezentacja Uniwersytetu Śląskiego zdobyła I miejsce w klasyfikacji drużynowej kobiet w typie uniwersytetów. Najlepszymi wynikami mogą pochwalić się: Katarzyna Kocemba, studentka Wydziału Filologicznego UŚ (6 miejsce w typie uniwersytetów) oraz  mgr Adam Suchański, pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (6 miejsce w typie uniwersytetów).

Wspólne zdjęcie uczestników:
Katarzyna Kocemba (Wydział Filologiczny UŚ, Monika Muś (Wydział Nauk o Ziemi UŚ), Karolina Kościelniak (Wydział Filologiczny UŚ), mgr Adam Suchański (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu), Konrad Kołakowski (Wydział Nauk Społecznych UŚ/Wydział Filologiczny UŚ), Julian Tałandziewicz (Wydział Radia i Telewizji UŚ), Paweł Barczak (Wydział Filologiczny UŚ), Dawid Chochowski (Wydział Nauk Społecznych UŚ).

Zdjęcie uczestników zawodów. W tle góry.   Fot. Adam Suchański