Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie

16.02.2018 - 11:42 aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

Uniwersytet Śląski jest współorganizatorem drugiej edycji Targów Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie, które odbędą się 20 marca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków (tzw. lodowisko, ul. Sportowa 1).

Uczestnictwo w wydarzeniu stwarza możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z pracodawcami i przedstawicielami sektora edukacyjnego. Podczas targów będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami zarówno na lokalnym rynku pracy, jak i w państwach Unii Europejskiej, zaprezentowana zostanie również oferta edukacyjna szkół i uczelni z regionu.

Organizatorami tegorocznej edycji są: Miasto Cieszyn, Powiat Cieszyński, Uniwersytet Śląski, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Zespół Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie, Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie oraz Zamek Cieszyn – Klub Przedsiębiorcy. Partnerem targów jest Międzygminna Strefa Gospodarcza.

Wydarzenie honorowym patronatem objął wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.

Plakat, grafika zawiera podstawowe dane na temat targów