Trwa nabór uzupełniający do XV edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora

13.04.2023 - 14:30 aktualizacja 14.04.2023 - 12:47
Redakcja: OO

Do 20 kwietnia 2023 roku do godz. 23.59 trwa przyjmowanie zgłoszeń do XV edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Dodatkowy nabór jest szansą dla wszystkich studentek, studentów, doktorantek i doktorantów, którzy mają na swoim koncie sukcesy z akademickich i pozaakademickich działań.

Wyróżnienia przyznawane są za działalność i osiągnięcia z następujących obszarów:

• osiągnięcia naukowe,
  • osiągnięcia artystyczne,
  • osiągnięcia sportowe,
  • działalność popularnonaukowa,
  • działalność społeczna,
  • działalność kulturalna,
  • inicjowanie i rozwijanie życia studenckiego.

Procedura konkursowa, tradycyjnie już, zostanie przeprowadzona zdalnie – zarówno na etapie składania, jak i wydziałowej oceny wniosków.

Szczegółowe informacje, przykładowe działania w ramach kategorii konkursowych oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.

Różnobarwna mandala – znak graficzny Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego