Trwa rekrutacja do kolejnej edycji międzynarodowego programu Executive MBA

11.05.2017 - 16:44 aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

Trwa nabór do kolejnej edycji międzynarodowego programu Executive Master of Business Administration realizowanego przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów we współpracy z Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego. Program walidowany jest przez Aix-Marseille Graduate School of Management (Uniwersytet Paula Cezanne’a w Marsylii) – czołową francuską szkołę biznesu.

Executive MBA to jedyny na Śląsku prestiżowy program kierowany do kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menadżerskich. Jego ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, statystyki w biznesie, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego.

Pierwsza sesja kolejnej edycji MBA Katowice odbędzie się w maju 2017 roku. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej GFKM pod adresem: https://sys.gfkm.pl/programy/mba-katowice-ix/form. Szczegółowe informacje dotyczące Executive MBA można znaleźć na stronie: www.mba.us.edu.pl.

Folder informacyjny, cz. 1 (pdf, 3,56 MB)

Folder informacyjny, cz. 2 (pdf, 4,62 MB)