Uniwersytet Śląski na Spotify i Soundcloud

03.07.2020 - 09:53 aktualizacja 06.07.2020 - 11:42
Redakcja: MJ

W trudnym czasie pandemii Uniwersytet Śląski wychodzi z nowymi propozycjami promowania nauki. Uczelnia uruchomiła kanały na platformach Spotify i Soundcloud, na których można posłuchać różnorodnych podcastów. Na kanałach UŚ znajdują się prelekcje naukowców, nagrania z wybranych wydarzeń i wykładów, m.in. materiały zrealizowane podczas 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, a także webinary ŚFN.

Spotify i Soundcloud to rozwiązania, które wypełnią wolny czas i będą atrakcją nie tylko dla społeczności akademickiej, a działalność na tych platformach sprawi, że wiedza będzie bliżej. Oferta podcastów będzie sukcesywnie rozszerzana.

Kanał na Spotify: open.spotify.com.

Kanał na Soundcloud: soundcloud.com.

grafika informująca o dostępności Uniwersytetu Śląskiego na platformach Spotify i Soundcloud