UŚ nawiązuje współpracę z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym

22.06.2022 - 13:29 aktualizacja 23.06.2022 - 12:08
Redakcja: wc-a

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Ryszard Koziołek wraz z szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego Andrzejem Stróżnym podpisali list intencyjny o współpracy.

Partnerstwo ma mieć charakter informacyjno-edukacyjny. Zgodnie z umową instytucje zobowiązują się do podejmowania wspólnych inicjatyw obejmujących m.in. szkolenia służące podniesieniu świadomości na temat zjawiska korupcji oraz kształtowaniu właściwych wzorców zachowań. Celem jest też rozwój zawodowy i wzmacnianie kompetencji oraz postaw obywatelskich i etycznych przyszłych absolwentów.

Rektor UŚ prof. dr hab. Ryszard Koziołek podaję rękę szefowi Centralnego Biura Antykorupcyjnego Andrzejowi Stróżnemu. Za nimi napis Uniwersytet Śląski w Katowicach

Na zdjęciu rektor UŚ prof. dr hab Ryszard Koziołek i szef CBA Andrzej Stróżny | fot. materiały Centralnego Biura Antykorupcyjnego