VI edycja Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju

08.04.2016 - 10:35 aktualizacja 08.04.2016 - 10:35
Redakcja: admin

Od 1 kwietnia 2016 roku trwa rekrutacja do VI edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju. Projekt obejmuje pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniowych i spotkań organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości i wiedzy w zakresie zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ekonomicznego studentów w Polsce oraz wyszkolenie przyszłych menedżerów, którzy poprzez swoją przyszłą pracę zawodową będą wcielać w życie ideę zrównoważonego rozwoju.

Rozpoczęcie szóstej edycji Akademii planowane jest na drugą połowę lipca 2016 roku. Udział w niej weźmie 24 uczestników, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacyjny. Autorzy czterech najlepszych pomysłów na projekt i fiszkę projektową otrzymają możliwość odbycia miesięcznego płatnego stażu w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska lub w jednej z regionalnych dyrekcji ochrony środowiska.

Projekt Akademia Menedżera Zrównoważonego Rozwoju kierowany jest do studentów wszystkich kierunków uczelni państwowych i prywatnych, którzy w momencie trwania Akademii nie ukończyli 26. roku życia.

Zgłoszenie uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym należy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: akademia@gdos.gov.pl.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne są na stronie: http://projekty.gdos.gov.pl