VI edycja plebiscytu „Absolwent z Pasją”

01.10.2018 - 16:22 aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

Już po raz szósty można wziąć udział w plebiscycie „Absolwent z Pasją” promującym osoby, które ukończyły studia na Uniwersytecie Śląskim i mają niezwykłe zainteresowania. Tytuł przyznawany jest absolwentom angażującym się w znaczącą działalność społeczną oraz mającym wybitne  osiągnięcia indywidualne w zakresie działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie.

Zgłoszenia udziału w plebiscycie należy przesyłać do 31 października 2018 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.absolwent.us.edu.pl. Na początku listopada uruchomione zostanie głosowanie online, w którym swoje głosy oddawać bedą mogli wszyscy zainteresowani. Adresatami konkursu są absolwenci śląskiej Alma Mater wszystkich lat akademickich od początku istnienia uczelni.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma specjalną nagrodę podczas uroczystości wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.absolwent.us.edu.pl.

Regulamin plebiscytu (pdf, 591 kB)

Plakat reklamujący plebiscyt: na szarym tle napisy w odcieniach granatu: logo Uniwersytetu Śląskiego, nazwa Plabiscyt Absolwent z Pasją 2018 oraz piksele, a także grafika przedstawiająca diament