Warsztaty pn. „W drodze na szczyt klimatyczny COP24. Negocjacje klimatyczne w praktyce”

13.11.2018 - 12:01 aktualizacja 05.11.2019 - 11:10
Redakcja: admin

We wtorek 20 listopada 2018 roku w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach (Ligocka 103 budynek 8) w godz. od 9.30 do 15.00 odbędą się warsztaty pn. „W drodze na szczyt klimatyczny COP24. Negocjacje klimatyczne w praktyce”, nad którymi honorowy patronat objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk. Organizatorem spotkania jest Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska).

W programie wydarzenia zaplanowano m.in. grę negocjacyjną prowadzoną przez ekspertów, podczas której będzie można wcielić się w role uczestników szczytu klimatycznego oraz wziąć udział w symulowanych obradach dotyczących polityki klimatycznej na świecie. Zaprezentowane zostaną ponadto działania firm kierujących się tzw. nową filozofią biznesu, zgodnie z którą wdrażają najnowsze technologie służące ochronie klimatu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat warsztatów i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.ahk.pl oraz na Facebooku.