Wizyta studyjna w firmie ING Services Polska

14.11.2016 - 13:11 aktualizacja 14.11.2016 - 13:11
Redakcja: admin

22 listopada 2016 r. w godz. od 13.00 do 15.00 w siedzibie firmy ING Services Polska (Katowice, ul. Konduktorska 35) odbędzie się wizyta studyjna, adresowana do studentów informatyki (głównie ostatniego semestru studiów I stopnia).

W programie wydarzenia zaplanowano:

• prezentację na temat zakresu działania ING Services Polska,
  • spotkanie z rekruterem,
  • zwiedzanie firmy,
  • spotkanie z jednym z managerów firmy.

ING Services Polska sp. z o.o. (ISP) to centrum usług wspólnych zlokalizowanych w Katowicach, które dostarcza innowacyjne usługi informatyczne dla spółek Grupy ING na całym świecie. Usługi informatyczne świadczone przez ISP to hosting zasobów systemowych, usługi zdalnego zarządzania zasobami informatycznymi, usługi aplikacyjne oraz usługi związane z bezpieczeństwem IT.

Zapisy odbywają  się za pośrednictwem Biura Karier drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Liczba miejsc jest ograniczona.