Mentor, a Siemens Business | Łukasz Pawlicki

Jako dojrzała firma o dobrze ugruntowanej pozycji na rynku wciąż potrzebujemy nowych utalentowanych pracowników. Poszukujemy nie tylko ludzi z doświadczeniem, ale również młodych, którzy są pełni zapału, energii i mają niezwykłą determinację w zdobywaniu wiedzy. W naszej firmie studenci i absolwenci swoją wiedzę teoretyczną mogą wzbogacić o wiedzę praktyczną. Biuro Karier wspiera nie tylko studentów w poszukiwaniu pracy i zdobywaniu doświadczenia, ale również pomaga nam w dotarciu do osób, które chcą zdobywać wiedzę, uczestnicząc w warsztatach oraz seminariach organizowanych przez firmę Siemens. Współpracę z Biurem Karier UŚ cenimy przede wszystkim za profesjonalizm, dobrą komunikację, elastyczność oraz otwartość na pomysły, które pozwalają na wspólne realizowanie projektów.

Łukasz Pawlicki
Senior Project Manager