Wykład dr. hab. Zygmunta Woźniczki w ramach cyklu „Czwartek z historią”

05.05.2017 - 11:45 aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

Dr hab. Zygmunt Woźniczka z Zakładu Teorii i Historii Kultury Uniwersytetu Śląskiego będzie gościem spotkania „Czwartek z historią” organizowanego w Centrum Edukacyjnym Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach im. Henryka Sławika – „Przystanek Historia”. Podczas spotkania, które rozpocznie się 11 maja 2017 roku o godz. 17.00, dr hab. Zygmunt Woźniczka wygłosi wykład pt. „Dzień powszechny mieszkańców Stalinogrodu – wybrane aspekty”.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Byłem mieszkańcem miasta Stalina” („I was citizen of Stalin Town”) koordynowanego przez katowicki oddział IPN oraz Instytucję Kultury „Miasto Ogrodów”.

Plakat spotkania "Czwartek z historią" – zdjęcie archiwalne wykonane w Katowicach