Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Wyniki Akademickich Mistrzostw Śląska w brydżu sportowym

22.03.2022 - 10:00 aktualizacja 22.03.2022 - 13:31
Redakcja: K.S

Przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego odnieśli sukces w Akademickich Mistrzostwach Śląska w brydżu sportowym.

Tegoroczna rywalizacja odbyła się 20 marca 2022 roku w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12) w Katowicach.

W turnieju par złoto zdobyli przedstawiciele Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Śląskiego: Aleksander Fangor i Lesław Binert.

W klasyfikacji drużynowej zawodnicy Akademickiego Związku Sportowego UŚ zdobyli drugie miejsce. Drużynowo wygrała Politechnika Śląska przed Uniwersytetem Śląskim i Akademią WSB z Dąbrowy Górniczej.

W AMŚ w brydżu sportowym AZS Uniwersytetu Śląskiego reprezentowali: Agnieszka Stańko, Aleksandra Woźniczko, Marta Grabowska, Michał Stolarczyk, Aleksander Fangor i Lesław Binert.