Zajęcia judo dla dzieci i ich rodziców

25.08.2022 - 13:15 aktualizacja 26.08.2022 - 11:49
Redakcja: OO
Tagi: sport

W nowym roku akademickim Uniwersytet Śląski zaprasza dzieci od drugiego roku życia wraz z ich rodzicami na treningi do sekcji judo.

Celem zajęć będzie przede wszystkim dobra zabawa i aktywnie spędzony czas dzieci i rodziców, a także poznanie podstawowych elementów tej dyscypliny, rozwijanie zdolności psychomotorycznych dzieci i ich opiekunów oraz kształtowanie umiejętności współpracy w zespole.

Podczas treningu mali adepci będą ćwiczyć nie tylko ze swoimi opiekunami, lecz również z rówieśnikami. W trakcie zajęć przewidziane są też ćwiczenia specjalnie dla rodziców, aby także mieli okazję efektywnie wykorzystać ten czas.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani bez ograniczeń, po wykupieniu członkostwa w AZS Uniwersytetu Śląskiego i opłaceniu składki za semestr w wysokości 100 zł za parę.

Treningi odbywać się będą w środy o godz. 17.00 w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12, sala B1.1). Na zajęcia należy zabrać strój sportowy (koszulka, długie spodnie). Pierwszy trening zaplanowano na 28 września 2022 roku.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: azsus.pl oraz u prowadzącej zajęcia mgr Luizy Czakańskiej-Jaklik (e-mail: luiza.czakanska@gmail.com, telefon: 601 515 252).

plakat promujący sekcję judo kids (tekst dostępny jest w notce na stronie)