03.10.2024 - 15:24 aktualizacja 04.10.2024 - 12:47
Redakcja: PK

Zapraszamy do obejrzenia nagrania prelekcji dr Anny Mercik z Uniwersytetu Śląskiego, która miała miejsce podczas wydarzenia „Planszówki w Spodku”. Wykład zatytułowany „Planszówki jako narzędzie edukacyjne przyszłości: jak gry rozwijają kluczowe umiejętności w erze cyfrowej” to fascynująca opowieść o potencjale gier planszowych w edukacji.

Dr J. Mercik towarzyszył Piotr Sypek, student historii, który podzielił się praktycznym doświadczeniem z wykorzystania gier w szkołach oraz organizacji warsztatów edukacyjnych. W wydarzeniu brały również udział wolontariuszki z Uniwersytetu Śląskiego – Hanna Rapacka, Martyna Niedźwiedź i Martyna Drząszcz – studentki związane z Centrum Badań Groznawczych UŚ.

Nagranie można zobaczyć poniżej