spinPLACE w Ogólnopolskim Konkursie Otwartym na modernizację roku!

22.04.2024 - 14:14 aktualizacja 30.04.2024 - 08:41
Redakcja: K.S

spinPLACE – centrum kreatywności i coworkingu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zostało nominowane do nagrody Złotej Statuetki w XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”.

O wygranej w konkursie decyduje ilość zdobytych głosów. Każda osoba może oddać swój głos jeden raz w ciągu dnia. Głosowanie trwa do 9 maja 2024 roku na stronie internetowej konkursu.

Jak można przeczytać na stronie organizatorów, w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” przewiduje się trzy stopnie uznania:

• I stopień – tytułu „Modernizacja Roku”, „Budowa XXI w.”;
  • II stopień – wyróżnienie „Modernizacja Roku”, „Budowa XXI w.”;
  • nagroda specjalna.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie  przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2024 roku, wyróżniających się szczególnymi walorami. Główną ideą jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania dziedzictwa narodowego oraz promocja rewitalizacji terenów i rozbudowy obiektów dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

Uroczyste otwarcie spinPLACE odbyło się 27 lutego 2024 roku. Fotorelację z tego wydarzenia można zobaczyć na stronie Uniwersytetu Śląskiego.

Relacja z prac remontowych budynku przy ul. Bankowej 5 w Katowicach jest również dostępna na stronie UŚ.

Szczegóły konkursu można odnaleźć na głównej stronie wydarzenia.

siedziba spinPLACE