Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Zapisz się na studia II stopnia | Rekrutacja od 18 grudnia 2023 r.

17.12.2023 - 13:37 aktualizacja 11.01.2024 - 09:44
Redakcja: jp

Zapisz się na 3-semestralne studia II stopnia na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych; rekrutacja rozpoczyna się w dniu 18 grudnia 2023 r. Proponujemy Wam, zainteresowanym naukami ścisłymi oraz nowoczesnymi technologiami, następujące kierunki:

uwaga nowość – CHEMIA ŻYWNOŚCI
uwaga nowość – INŻYNIERIA MEDYCZNA

System Internetowej Rekrutacji Kandydatów – tu znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o rekrutacji na kierunki, o kryteriach kwalifikacji, datach, o osobach które udzielą Wam dodatkowych informacji oraz zarejestrujecie się na studia.

Dzięki doskonałej kadrze, nowoczesnych laboratoriach oraz szerokiej współpracy oferujemy Wam:

• dostęp do wyspecjalizowanych laboratoriów fizycznych, chemicznych i komputerowych oraz pracowni technologicznych,
  • możliwości korzystania z wielorakich bibliotek naukowych,
  • wymianę studencką w ramach europejskiego programu Erasmus+,
  • możliwości współudziału aktywnościach popularyzujących naukę,
  • udział w prowadzonych przez nas badaniach i projektach badawczych,
  • możliwość uczestniczenia w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach podnoszących kompetencje społeczne i specjalistyczne, tj.: warsztaty, szkolenia certyfikowane, wizyty studyjne u pracodawców oraz zajęcia specjalistyczne u pracodawców,
  • udział w kołach naukowych,
  • regularne spotkania z firmami z branży IT,
  • możliwość uczestniczenia w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach, podnoszących kompetencje społeczne i specjalistyczne, tj.: warsztaty, szkolenia certyfikowane, wizyty studyjne u pracodawców oraz zajęcia specjalistyczne u pracodawców.

Studiuj u nas, na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych lubimy uczyć.
Zapewniamy przyjazną atmosferę i nowoczesne formy kształcenia.

Już od 18 grudnia 2023 r. zapisz się na studia!