Wystąpienie Tomasza Bonikowskiego podczas panelu Game Music Discussion

13.04.2024 - 00:21 aktualizacja 13.04.2024 - 00:21
Redakcja: wc-a

W niedzielę 21 kwietnia 2024 roku o godz. 15.00, w ramach Game Music Fest – IN PROGRESS, odbędzie się panel Game Music Discussion, w którym udział weźmie m.in. mgr Tomasz Bonikowski – członek Centrum Badań Groznawczych UŚ, doktorant w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Uczestnicy spotkania pochylą się nad tym, jaką rolę w grach komputerowych pełni muzyka oraz jak wygląda proces jej tworzenia. Poruszone zostaną również najnowsze trendy w komponowaniu ścieżek dźwiękowych. Głos zabiorą naukowcy, kompozytorzy, sounddesignerzy oraz zawodowi gracze.

Wydarzenie odbędzie się w biurze Keywords Studios (ul. Zabrska 17 w Katowicach, budynek A1).

Mgr Tomasz Bonikowski jest klawesynistą, organistą, kompozytorem oraz gromuzykoznawcą.

Na wydarzenie wymagane są zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Filharmonii Śląskiej.

Mgr Tomasz Bonikowski

Mgr Tomasz Bonikowski | archiwum prywatne