Wystartowała sprzedaż biletów na widowisko KATOPOLIS

06.11.2023 - 14:21 aktualizacja 23.11.2023 - 12:49
Redakcja: PK

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na niepowtarzalne widowisko naukowo-muzyczne KATOPOLIS, które otworzy obchody 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗠𝗶𝗮𝘀𝘁𝗮 𝗡𝗮𝘂𝗸𝗶 𝟮𝟬𝟮𝟰 podczas 𝟳. 𝗲𝗱𝘆𝗰𝗷𝗶 𝗦́𝗹𝗮̨𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘄𝗮𝗹𝘂 𝗡𝗮𝘂𝗸𝗶.

Już 9 grudnia 2023 r. w katowickim Spodku wszyscy widzowie będą mogli zobaczyć to niesamowite widowisko, które przygotowują twórczynie i twórcy związani ze środowiskiem akademickim, w tym m.in.: naukowczynie i naukowcy z katowickich uczelni, aktorki i aktorzy teatrów z regionu, a także artystki i artyści polskiej sceny muzycznej, uczelniane chóry i zespoły muzyczne. Nad całością projektu od strony muzycznej, tekstowej i reżyserskiej czuwają Miuosh, Jan P. Matuszyński, Zbigniew Rokita oraz Mateusz Znaniecki.

To jeszcze nie koniec niespodzianek, ponieważ do projektu dołączą wkrótce kolejne gwiazdy świata muzyki i nauki z najwyższej półki! Szczegółowe informacje o tym z kim spotkamy się w Spodku, zaprezentujemy w najbliższych dniach.

Bilety na KATOPOLIS można już kupić na www.ebilet.pl.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na wsparcie rozwoju młodzieży województwa śląskiego w ramach programu realizowanego przez Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024 w partnerstwie z Krajowym Funduszem na rzecz Dzieci.

W sprawie zakupu biletów dla grup zorganizowanych (dla szkół, placówek wychowawczych itp.) prosimy o przesyłanie informacji o zapotrzebowaniu z oficjalnej skrzynki pocztowej szkoły/placówki. Wiadomość mailowa wysłana na adres gabinet.rektora@us.edu.pl powinna zawierać informację o liczebności grupy. Rejestracja dla grup zorganizowanych będzie się odbywała na podstawie kodu otrzymanego od organizatora.

Szczegóły dotyczące widowiska KATOPOLIS będą publikowane w wydarzeniu na Facebooku oraz w naszych mediach społecznościowych.

7. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE oraz weekend otwarcia Europejskiego Miasta Nauki 2024 odbędą się w dniach 9–11 grudnia 2023 r.

Zapisz się na newsletter, aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami: https://www.slaskifestiwalnauki.pl/badz-na-biezaco-newsletter-sfn

Bilety już dostępne!