Zacznij swoją przygodę na Uniwersytecie Śląskim: Matura to dopiero początek!

11.07.2024 - 16:46 aktualizacja 12.07.2024 - 16:15
Redakcja: JW
Tagi: #rekrutacja2024, #więcej!

Z niecierpliwością oczekujesz na listy zakwalifikowanych na studia? Martwisz się wynikami z matury, a kierunek np. związany z naukami ścisłymi był Twoim marzeniem?

It’s all right, we got you!

Niezależnie czy wybrał_ś w rekrutacji kierunki ścisłe, przyrodnicze czy humanistyczne i społeczne, na Uniwersytecie Śląskim znajdziesz miejsce na studiach oraz wiele okazji do realizowania swoich pasji i zainteresowań. Co ważne, komisje rekrutacyjne będą miały przygotowane dla Ciebie inne propozycje kierunków, korespondujących z pierwszym wyborem, na wypadek jeśli rekrutacja nie przebiegnie po Twojej myśli. Pamiętaj, że zawsze możesz o to dodatkowo zapytać komisję.
Matura to dopiero poczatek – daj sobie szansę na odkrycie samego siebie w czasie studiów, a my z dumą i pomocną dłonią będziemy towarzyszyć Ci w tej przygodzie każdego dnia!

Informacje o harmonogramie rekrutacji.

Informacje o kierunkach na stronie kandydat.us.edu.pl.

Dwie studentki Uś, oglądają coś na telefonie