Dr Beata Master | Jak obudzić motywację i opanować stres?

04.05.2020 - 14:11 aktualizacja 04.05.2020 - 14:11
Redakcja: OO

#UŚwspiera

#wspieramymaturzystów

Jeśli przed tobą jest wyzwanie czy egzamin, który wywołuje w tobie szereg sprzecznych emocji i w efekcie tych przeżyć szukasz sposobu na skuteczne zmotywowanie się do pracy, ten webinar jest dla ciebie.

Pierwsza część: motywacja

Motywacja to szalenie modne słowo. Duża część z nas marzy o tym, aby czuć nigdy niegasnącą motywację do pracy, nauki, zabawy, pasji. Czy to możliwe? Jakie są sposoby na jej obudzenie w twoim życiu? O tym wszystkim dowiesz się w pierwszej części webinaru.

Druga część: stres

W drugiej części przyjrzymy się stresowi, jego roli w naszym życiu i skutecznym sposobom na radzenie sobie z nim, nie tylko przy okazji egzaminu.

Link do filmu: www.youtube.com.

W tworzeniu filmu wykorzystałam programy: obsproject.comgenial.lybensound.com.

Doświadczenie ze słojem – opracowanie własne inspirowane filmem dostępnym na stronie: www.youtube.com.

Dr Beata Master – tutorka, coach, trenerka rozwoju interpersonalnego, superwizorka procesów tutorskich, autorka książki o edukacji spersonalizowanej oraz marki BE-MASTER. Spędziła, do tej pory, na sali szkoleniowej w pracy z ludźmi ponad 3000 godzin, a w pracy indywidualnej w gabinecie (także on-line) 500. Nauczycielka, która wierzy w ludzi i w to, że wszystko, co nam się przydarza w życiu, ma sens. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.be-master.pl.

Dziewczyna uczy się, czyta książkę