Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

ESOF2022 – transmisje online

11.07.2022 - 12:27 aktualizacja 12.07.2022 - 11:57
Redakcja: wcyg
Tagi: European City of Science, Europejskie Miasto Nauki

W holenderskiej Lejdzie – Europejskim Mieście Nauki 2022 – od 13 do 16 lipca 2022 roku odbywać się będzie konferencja naukowa EuroScience Open Forum (ESOF) 2022. Jednocześnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – mieście przygotowującym się do przyjęcia tytułu Europejskiego Miasta Nauki 2024 – 15 lipca zaplanowano konferencję towarzyszącą ESOF2022 Regional Site. Wydarzenia z obu miejsc będzie można oglądać online na dedykowanych platformach.

Uczestnicy otrzymają możliwość zadawania pytań prelegentom. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.

 

Katowice

Rejestracja na spotkania organizowane w Katowicach jest bezpłatna (formularz zgłoszeniowy). Wydarzenia będzie można oglądać na platformie Coffee Online.

Więcej informacji na temat konferencji w Katowicach znajduje się na stronie wydarzenia. Pełen program sprawdzić można na stronie ESOF2022.

 

Lejda

Podczas rejestracji na wydarzenia organizowane w Lejdzie można skorzystać z vouchera oferującego 20% zniżki od regularnej stawki (formularz zgłoszeniowy).

Szczegółowe informacje o dostępie do platformy, na której od 13 do 16 lipca transmitowane będą wydarzenia z Lejdy znajdują się na stronie ESOF.

Zapraszamy także do oglądania ceremonii zamknięcia ESOF2022 w Lejdzie. Podczas wydarzenia zostanie oficjalnie przekazany tytuł Europejskiego Miasta Nauki 2024 delegacji katowickich uczelni, a także władz samorządowych. Ceremonia rozpocznie się w sobotę 16 lipca o godz. 15.45 i będzie ją można oglądać na stronie poświęconej konferencji. Player zostanie udostępniony bezpośrednio przed rozpoczęciem wydarzenia. 

 


W razie pytań można kontaktować się pod adresem: esof@us.edu.pl.

Dziewczyna siedzi przed laptopem, na którym wyświetla się widok z kamer trzech osób, z którymi prowadzi konwersację / Girl sitting in front of a computer, on the screen there are three people on a video call

fot. Anna Shvets | Pexels

return to top