Briefing dot. wizyty dr. Jordana Lacey’a z Uniwersytetu RMIT w Melbourne

15.11.2023 - 08:05, aktualizacja 15.11.2023 - 10:12
Redakcja: OO

W środę 15 listopada 2023 roku o godz. 9.30 w holu Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Uniwersytecka 4) odbędzie się briefing prasowy dotyczący wizyty dr. Jordana Lacey’a z Uniwersytetu RMIT w Melbourne.

Naukowiec będzie gościem Wydziału Humanistycznego UŚ od 8 do 19 listopada 2023 roku. W programie wizyty zaplanowano wykłady, warsztaty oraz konsultacje skierowane są do wszystkich zainteresowanych pracowników i pracowniczek naukowo-dydaktycznych oraz studentów i studentek Uniwersytetu Śląskiego, a także do osób z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: us.edu.pl/event/wizyta-dr-jordana-laceya-school-of-design-rmit-melbourne-australia.