Briefing prasowy z udziałem prof. Andrew Witta i dr. Michaela Fowlera

28.06.2023 - 12:29, aktualizacja 28.06.2023 - 12:49
Redakcja: AJS

Na przełomie czerwca i lipca br. Uniwersytet Śląski gościć będzie dwóch znakomitych światowych naukowców: prof. Andrew Witta z Harvard University oraz Michaela Fowlera z Technische Universität w Berlinie. Briefing prasowy z udziałem zagranicznych naukowców odbędzie się 29 czerwca 2023 roku (czwartek) o godz. 9.30 przed Wydziałem Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego (ul. Uniwersytecka 4, Katowice).

Prof. Andrew Witt oraz dr Michael Fowler wraz z naukowcami z Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej rozpoczynają pracę nad projektami dotyczącymi:

• analizy procesu kształcenia oraz badań naukowych w kontekście potrzeb rynku pracy i partnerów biznesowych,
  • wykorzystania dźwięku w projektowaniu przestrzeni urbanistycznych, dydaktyce, multimediach oraz działaniach będących odpowiedzią na wyzwania międzykulturowe i społeczne.

Prof. Andrew Witt z Harvard University
Dr Michael Fowler z Technische Universität w Berlinie

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych spotkań dostępne są na stronach: