[ONLINE] Konferencja pt. „Młodzi pracownicy na rynku pracy – szanse, problemy, zagrożenia”

13.11.2020 - 09:41, aktualizacja 13.11.2020 - 09:45
Redakcja: OO
Tagi: młodzi pracownicy, prawo pracy

Zespół Badawczy Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per laborem” organizują ogólnopolską konferencję naukową pt. „Młodzi pracownicy na rynku pracy – szanse, problemy, zagrożenia”, która odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams. Wydarzenie ma na celu zainteresowanie uczestników problematyką związaną z funkcjonowaniem młodych pracowników na rynku pracy poprzez pryzmat prawa pracy, ochrony pracy oraz polityki społecznej. Konferencja została objęta patronatem honorowym rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zgłoszenia uczestników biernych przyjmowane są do 15 listopada 2020 roku za pośrednictwem formularza elektronicznego. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program wydarzenia