Korepetycje z Uniwersytetem Śląskim w Kato Science Corner

13.03.2024 - 10:00, aktualizacja 13.03.2024 - 15:06
Redakcja: OO

Od 4 do 23 kwietnia 2024 r. trwać będzie pierwsza edycja bezpłatnych korepetycji z Uniwersytetem Śląskim w Kato Science Corner (ul. Młyńska 2, Katowice). W ramach wydarzenia tegoroczni maturzyści i uczniowie szkół ponadpodstawowych będą mogli skorzystać z korepetycji, które poprowadzą wykładowcy akademiccy Uniwersytetu Śląskiego i studenci kierunków związanych z przedmiotami najczęściej wybieranymi na maturze. Podczas indywidualnego spotkania maturzyści będą mieli okazję omówić zagadnienia, które sprawiają im największą trudność, ugruntować swoją wiedzę oraz powtórzyć najważniejsze informacje przed egzaminem dojrzałości.

Korepetycjom towarzyszyć będą konsultacje z doradcą zawodowym, podczas których maturzyści otrzymają informacje oraz wskazówki dotyczące planowanego kierunku studiów. Będą mogli także porozmawiać o sytuacji na rynku pracy, perspektywach zawodowych czy możliwościach podjęcia zatrudnienia w czasie studiów.

Program wydarzenia

Formularze zgłoszeniowe na wszystkie wydarzenia

Aby wziąć udział w korepetycjach i konsultacjach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Na każdego uczestnika korepetycji z Uniwersytetem Śląskim przewidziano 30 minut. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uwaga! Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z potwierdzeniem obecności. Zapisani uczestnicy, którzy z różnych względów nie będą mogli wziąć udziału w korepetycjach, proszeni są o informację na adres e-mail: bka@us.edu.pl. Dzięki temu ze zwolnionego miejsca będzie mogła skorzystać inna osoba.