„Kraina wielu bogów. Meksyk – Gwatemala – Kostaryka”. Wieczór autorski Iwony Żelazowskiej

02.10.2023 - 09:34, aktualizacja 02.10.2023 - 09:34
Redakcja: OO

American Corner Katowice organizuje wieczór autorski Iwony Żelazowskiej, absolwentki Akademii Muzycznej we Wrocławiu, krytyczki muzycznej, dziennikarki, pasjonatki podróży, miłośniczki i propagatorki kultur latynoamerykańskich.

Spotkanie dotyczyć będzie książki Iwony Żelazowskiej pt. „Kraina wielu bogów. Meksyk. Gwatemala. Kostaryka”, która została wydana w kwietniu 2022 roku przez wydawnictwo Universitas. To zbiór barwnych osobistych doświadczeń i rzetelnej wiedzy historycznej.

Wydarzenie odbędzie 19 października 2023 roku o godz. 17.30 w budynku Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 14 (sala 436).

Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie American Corner Katowice.