Międzynarodowy Dzień Dziewcząt organizowany przez Koło Naukowe „Włącznik”

02.10.2023 - 14:37, aktualizacja 02.10.2023 - 16:24
Redakcja: K.S

11 października 2023 roku będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Dziewcząt. Z tej okazji Koło Naukowe „Włącznik” z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje ogólnopolskie wydarzenie pn. „Dziewczyńskość – stwórz z nami zina!”.

W wydarzenie można zaangażować się na dwa sposoby – zdalny i stacjonarny.

Pierwsza opcja zakłada przesłanie prac twórczych związanych z tytułowym hasłem „dziewczyńskość” do umieszczenia w cyfrowym zinie, który będzie dostępny online. Termin przysyłania prac trwa do 11 października 2023 roku za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Druga opcja to spotkanie warsztatowe, które odbędzie się 10 października 2023 roku o godz. 17.30 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Grażyńskiego 53). Tematem warsztatów będą wyzwania dziewczynek i nastolatek w Polsce. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty jest dostępny na stronie organizatorów.

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku oraz Instagramie.