• Polish
  • Français

[ONLINE] Konferencja naukowa pn. „Rozwiązania GOZ w mieście i przemyśle”

01.04.2021 - 16:06, aktualizacja 01.04.2021 - 16:12
Redakcja: OO

Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, zrzeszające 8 uczelni i jednostek badawczo-rozwojowych województwa śląskiego, w tym Uniwersytet Śląski w Katowicach, zostało partnerem konferencji organizowanej przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach. Konferencja naukowa pn. „Rozwiązania GOZ w mieście i przemyśle” z cyklu „Innowacyjna Zielona Gospodarka” odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Temas w ramach projektu Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO – II). Tematyka wydarzenia koncentruje się na możliwościach, jakie otwiera gospodarka o obiegu zamkniętym w obliczu wyzwań środowiskowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracji uczestnictwa w charakterze słuchacza można dokonać do 12 kwietnia 2021 roku drogą mailową poprzez przesłanie wiadomości według wzoru na adres: mdeska@gig.eu oraz apilch@gig.eu.

Wzór wiadomości:

Zgłaszam chęć uczestnictwa w I Konferencji pt. „Rozwiązania GOZ w mieście i przemyśle” z cyklu INNOWACYJNA ZIELONA GOSPODARKA w dniu 20.04.2021 w formie on-line.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Nazwa i adres instytucji:
Telefon (opcjonalnie):

return to top