[ONLINE] Spotkanie pt. „Społeczne nauczanie Jana Pawła II”

04.12.2020 - 10:39, aktualizacja 15.12.2020 - 13:01
Redakcja: OO

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje kolejne webinarium pt. „Społeczne nauczanie Jana Pawła II” w ramach cyklu Lectio Magistralis Internationalis. Gościem spotkania będzie prof. George Weigel – teolog i publicysta z Centrum Etyki i Polityki Publicznej w Waszyngtonie, autor wielu książek m.in. „Świadek nadziei” czy „Katedra i sześcian”.

W dyskusji wezmą udział również: prof. Wiesław Gumuła z Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także ks. dr hab. Arkadiusz Wuwer, prof. UŚ i prof. dr hab. Wojciech Świątkiewicz z Uniwersytetu Śląskiego.

Webinarium będzie tłumaczone na język polski. Rejestracja trwa do 12 grudnia 2020 roku.

Szczegółowe informacje można uzyskać, pisząc na adres: lectiomagistralis.katowice@gmail.com.