Otwarte spotkanie informacyjne na temat studiów Executive MBA

06.06.2023 - 11:10, aktualizacja 07.06.2023 - 10:44
Redakcja: OO

12 czerwca 2023 roku o godz. 11.00 w formie online na platformie Zoom odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne na temat studiów Executive MBA.

Studia MBA, prowadzone wspólnie przez Uniwersytet Śląski w Katowicach i Gdańską Fundację Kształcenia Menadżerów, to prestiżowy program kierowany do kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menedżerskich, właścicieli firm i przedsiębiorców. Jego ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego.

• Chcesz rozwijać swoją karierę, ale nie wiesz w jaki sposób?
  • Zastanawiasz się, czy warto inwestować czas i środki w MBA?
  • Szukasz informacji o rekrutacji, wymaganiach i warunkach udziału?
  • Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych programach MBA?
  • Ciekawi cię, jak wyglądają zajęcia, zaliczenia, zjazdy?
  • Co jeszcze możesz zyskać dzięki udziałowi w MBA?
  • Jakie korzyści daje udział w programie MBA?

Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas otwartego spotkania informacyjnego Executive MBA. W czasie wydarzenia odbędzie się także sesja Q&A z organizatorami i wykładowcami MBA.

Spotkanie poprowadzą:

• dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak – dyrektor programu MBA,
  • Halina Frątczak – dyrektor ds. organizacji programu MBA,
  • Lucjan Śledź – wykładowca MBA z zakresu zarządzania strategicznego i finansowego.

Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy.

grafika ze zdjęciem dyrektor ds. organizacji programu Executive MBA Haliny Frątczak, tekst: spotkanie informacyjne Executibe MBA, 12 czerwca 2023