Spotkanie Biur Karier w spinPLACE

22.03.2024 - 14:56, aktualizacja 22.03.2024 - 14:57
Redakcja: K.S

26 marca 2024 roku od godz. 11.30 do 13.00 w przestrzeniach centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE (ul. Bankowa 5, Katowice) odbędzie się spotkanie Biur Karier działających na uczelniach zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego.

Wydarzenie to ma charakter sieciujący. Podczas rozmów przedstawiciele poszczególnych instytucji będą mieli możliwość wymiany poglądów oraz dobrych praktyk stosowanych w swojej pracy. Dzięki organizacji wydarzenia w nowej przestrzeni Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pozostałe Biura Karier będą miały również szansę zapoznać się z koncepcją budynku spinPLACE oraz poznać jego wszechstronne możliwości.

Harmonogram wydarzenia oraz pozostałe szczegóły są dostępne na stronie Biura Karier.