VIII Lectio Magistralis Internationalis

07.12.2022 - 11:46, aktualizacja 07.12.2022 - 12:21
Redakcja: K.S

14 grudnia 2022 roku na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się VIII seminarium w ramach projektu Lectio Magistralis Internationalis.

Wykład mistrzowski nt. „Mąż i ojciec. Tradycja i przemiany” wygłosi prof. Giulia Paola Di Nicola z Centrum Badań Personalistycznych w Termo we Włoszech. W panelu dyskusyjnym głos zabiorą: ks. prof. dr hab. Pavol Dančak z Uniwersytetu Preszowskiego (Słowacja), prof. dr hab. Olena Budnyk z Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka, Iwano-Frankiwsk (Ukraina), oraz prof. dr hab. Krzysztof Wieczorek z Uniwersytetu Śląskiego.

Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie online na platformie Zoom w godz. 13.00–16.00.

Wymagana jest rejestracja. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://formularze.us.edu.pl/form/index/3560. Zapisy trwają do 10 grudnia.

Wszelkie informacje dostępne na stronie organizatorów

Plakat promujący wydarzenie. Informacje zawarto w treści wpisu