Warsztaty samoobrony dla kobiet „Bronię się sama”

16.04.2024 - 09:37, aktualizacja 16.04.2024 - 09:37
Redakcja: OO

W czwartek 25 kwietnia 2024 r. w godz. 13.00–14.30 w sali 206 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Grażyńskiego 53) odbędą się bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet „Bronię się sama”. Wydarzenie jest kierowane do studentek Uniwersytetu Śląskiego. Obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy

Celem warsztatów jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i wzrost kompetencji z obszaru obrony siebie i bliskich. Chcemy również zainspirować studentki Uniwersytetu Śląskiego do aktywności fizycznej i rozwoju pewności siebie. Zajęcia będą prowadzone pod okiem doświadczonych trenerów Krav Maga SAGOT i będą miały formę wykładowo-treningową. W oparciu o system krav maga, uczestniczki będą mogły nauczyć się przewidywać i reagować w sytuacji zagrożenia. Prezentowane techniki są proste i intuicyjne, gdyż bazują na naturalnych odruchach ciała.

Szczegółowe informacje znajdują się na wydarzeniu na Facebooku.

plakat promujący Warsztaty samoobrony dla kobiet „Bronię się sama”