Webinar pt. „Jak skutecznie pomagać w obliczu kryzysu w Ukrainie?”

07.03.2022 - 09:35, aktualizacja 08.03.2022 - 10:01
Redakcja: wc-a
Tagi: pomoc, Ukraina, webinar

Od momentu wybuchu wojny w Ukrainie wiele osób angażuje się w udzielanie wsparcia pokrzywdzonym w wyniku konfliktu osobom. O tym, jak skutecznie pomagać w obliczu kryzysu w Ukrainie podczas webinaru opowie mgr Dominik Adamek z Wydziału Nauk Społecznych.

Spotkanie odbędzie się 9 marca 2022 roku o godz. 20.00 i będzie transmitowane na kanale YouTube oraz na facebookowym profilu Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

Mgr Dominik Adamek zajmuje się interwencją kryzysową, posiada również kwalifikacje m.in. biegłego sądowego w zakresie psychologii. Od kilku lat szkoli w obszarze pierwszej pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej psychologów, terapeutów, pracowników ochrony zdrowia i służby mundurowe.

Wydarzenie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku.

Grafika promująca wydarzenie. Wszystkie informacje zawarte w tekście