Zagubieni w psich myślach – spotkanie oraz zbiórka dla bezdomnych zwierząt

15.04.2024 - 13:47, aktualizacja 15.04.2024 - 13:51
Redakcja: K.S

22 kwietnia w godz. 9.45–11.15 na Wydziale Nauk Społecznych UŚ w Katowicach (ul. Grażyńskiego 53, sala nr 203) odbędą się warsztaty, które poprowadzi Kornelia Zielińska – trenerka i behawiorystka psów, współwłaścicielka i współzałożycielka szkoły dla psów Passionblog for dogs, która uczy budowania świadomej relacji między psem i opiekunem, opierając swoją pracę na wiedzy popartej badaniami naukowymi. Podczas spotkania zostaną poruszone także kwestie świadomej adopcji i posiadania zwierząt oraz możliwości pomocy zwierzakom w schroniskach.

Osoby chętne do udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.

Od 22 do 26 kwietnia 2024 roku zostanie również przeprowadzona zbiórka darów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Dary będzie można składać w oznaczonym miejscu w holu, przy wejściu do budynku WNS (ul. Grażyńskiego 53).

Co jest potrzebne?

• karma dla kotów: MACs, Feringa, Gourmet, Winston Junior, Wild Freedom, Catz Finefood;
  • karma dla psów: Rocco, Gran Carno, Royal Canin Gastro Intestinal, Brit Care Adult;
  • koce, ręczniki;
  • akcesoria dla psów (obroże, szelki, smycze);
  • zabawki dla kotów i psów (szczególnie wędki, piłeczki, szarpaki);
  • małe, tanie drapaki dla kotów.

(Nie przyjmujemy: poduszek, kołder, materacy i dywanów, makaronów, kasz, ryżu).

grafika wydarzenia