Laureaci konkursów Urzędu Patentowego RP

22.12.2020 - 14:38 aktualizacja 22.12.2020 - 17:45
Redakcja: MJ
Tagi: konkursy

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił wyniki 18. edycji konkursów na najlepsze prace naukowe, projekty plakatów o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, krótki film oraz informacje medialne.

Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach:

Konkursy zostały zorganizowane przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Edukacji, Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Ministerstwem Rozwoju, Przedsiębiorczości i Technologii. Ich celem jest poszerzanie twórczego i edukacyjnego potencjału poprzez wyróżnianie najbardziej wartościowych osiągnięć służących upowszechnianiu idei ochrony własności intelektualnej.

Szczegółowe informacje oraz relacja z ogłoszenia wyników

Logotyp Urzędu Patentowego RP Logotyp Urzędu Patentowego RP