Nabór wniosków do konkursu pn. „Swoboda badań”

02.11.2020 - 10:06 aktualizacja 21.01.2022 - 15:59
Redakcja: OO
Tagi: konkursy

Trwa nabór wniosków do konkursu pn. „Swoboda badań”, w ramach którego pracownicy Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach mogą otrzymać finansowanie na badania prowadzone w każdej dyscyplinie, a także na korekty językowe, tłumaczenia, kwerendy oraz konferencje.

Celem konkursu jest doskonalenie warunków rozwoju naukowego pracowników, budowanie wysokiej jakości dorobku naukowego, upowszechnianie i komercjalizacja wiedzy, a w konsekwencji zwiększenie wpływu działalności naukowej uczelni na rozwój światowej nauki, jak również zintensyfikowanie działalności naukowej w Priorytetowych Obszarach Badawczych.

Nabór wniosków potrwa do 30 listopada 2020 roku.

Szczegółowe informacje, w tym formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu, znajdują się na stronie: https://us.edu.pl/inicjatywadoskonalosci/badania/#swobodabadan.

mikroskop/microscope