2. edycja Into Tech Future – Bunt Maszyn

11.01.2022 - 12:17, aktualizacja 11.01.2022 - 12:50
Redakcja: wc-a
Tagi: roboty, sztuczna inteligencja, technologia

Pod hasłem „Bunt Maszyn” rusza 2. edycja Into Tech Future. Wydarzenie poświęcone robotyce przyszłości w biznesie, nauce i kulturze rozpocznie się 18 stycznia 2022 roku o godz. 17.00.

Na scenie Teatru Korez (Plac Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach) prezentowane będą roboty, takie jak robo-pies A1 firmy Unitree, kołowy Jackal z Clearpath oraz robotyczne ramiona Kinova oraz UR3. Odbędą się także wykłady prelegentów reprezentujących różne dziedziny nauki, w tym: programistów, prawników i filozofów.

Podczas Into Tech Future wystąpienie pt. „Robotyzacja – era ludzi kreatywnych” poprowadzi dr Joanna Foryś, założycielka Unibota – jednostki edukacyjnej dla dzieci działającej w ramach Uniwersytetu Otwartego w Uniwersytecie Śląskim. Pełen program dostępny jest na stronie wydarzenia.

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak wymagana jest rejestracja online za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Grafika z programem wydarzenia dostępnym na stronie Into Tech Future

Program wydarzenia