Cykl spotkań „Poniedziałki z Psychologią Społeczną”

04.04.2016 - 11:24, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

W poniedziałek 11 kwietnia 2016 roku o godz. 13.30 odbędzie się pierwsze spotkanie „Psychologia Społeczna – (Nie)rozwiazane Tajemnice” z cyklu „Poniedziałki z Psychologią Społeczną”. Wydarzenie połączone będzie z inauguracją święta Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ – „Pipsodni 2016”.

Uczestnicy spotkania będą rozważać kwestie dotyczące zagadnienia władzy, wpływu społecznego, seksualności, problematyki bliskich związków, a także psychiatrii transkulturowej. Dowiedzą się dlaczego czwartego dnia miesiąca wzrasta liczba zgonów wśród Amerykanów japońskiego i chińskiego pochodzenia, rozwiążą niewyjaśnioną sprawę samobójstw popełnianych przez młodych ludzi w Patagonii i odkryć będą dlaczego tłumy szalały podczas wiecu Donalda Trumpa w Waszyngtonie.

Cykl zorganizowany jest przez Koło Naukowe Psychologii Społecznej „Influence” działające na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego we współpracy z Katedrą Psychologii Społecznej i Środowiskowej.
W wydarzeniu można wziąć udział jako obserwator lub czynny uczestnik.

Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.