Dzień otwarty kierunku międzynarodowe studia nauk politycznych i dyplomacji na WNS

19.05.2022 - 11:26, aktualizacja 19.05.2022 - 11:26
Redakcja: wc-a
Tagi: dzień otwarty

20 maja 2022 roku o godz. 10.00, w auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11), rozpocznie się dzień otwarty kierunku międzynarodowe studia nauk politycznych i dyplomacji.

Gościem honorowym podczas spotkania będzie ambasador Artur Harazim, zastępca dyrektora Protokołu Dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Dla kandydatów na studia przygotowano symulacje warsztatów prowadzonych na kierunku, konkurs wiedzy o Unii Europejskiej oraz „zagranie w studiowanie”. Zainteresowane osoby będą miały okazję porozmawiać ze studentami kierunku międzynarodowe studia nauk politycznych i dyplomacji.