„Fit koncert” w Cieszynie

16.05.2017 - 16:23, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

W piątek 26 maja 2017 roku w godz. od 11.00 do 16.00 na terenie kampusu Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbędzie się „Fit koncert” skierowany do studentów i pracowników uczelni, a także mieszkańców Cieszyna i okolic. Jego celem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia, w tym aktywności sportowej i racjonalnego żywienia.

W programie zaplanowano treningi obwodowe, rozmowy z trenerem personalnym oraz dietetykiem, a także koncerty studentów i wykładowców Instytutu Muzyki. Wydarzeniem towarzyszącym będzie wystawa plenerowa prac studentów Instytutu Sztuki, prezentacja rzeźb oraz grafik uwarunkowana jest sprzyjającą pogodą. Wydarzenie zakończy Jam Session w wykonaniu studentów Instytutu Muzyki.

Organizatorem „Fit koncertu” jest Wydział Artystyczny Uniwersytetu Śląskiego. Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.

Program „Fit koncertu” (plik pdf)

Plakat wydarzenia: Fryderyk Chopin na rowerze5