Gala „Śląskich Asów”

20.09.2017 - 09:16, aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

W czwartek 21 września 2017 roku o godz. 15.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b, aula nr 5) odbędzie się kolejna edycja „Śląskich Asów”. Podczas uroczystości wyróżnieni zostaną najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego, a także laureaci i finaliści olimpiad oraz konkursów przedmiotowych. Listy gratulacyjne JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Andrzeja Kowalczyka wręczy prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Uczestnicy tegorocznej edycji „Śląskich Asów” wysłuchają ponadto wykładu interaktywnego pt. „W głębi serca – interdyscyplinarność, czyli serce, robot i ja”, który wygłosi dr inż. Piotr Sindera. Prelekcja połączona zostanie m.in. z pokazem sekcji serca z wykorzystaniem robota chirurgicznego Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Plakat "Śląskich Asów" – na granatowym tle napis "Śląskie Asy 2017" oraz Uniwersytet Śląski, a także sześć kart z napisem As UŚ.