IV edycja Regionalnej Konferencji European Students For Liberty

10.11.2016 - 10:47, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

19 listopada 2016 roku o godz. 9.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach rozpocznie się IV edycja Regionalnej Konferencji European Students For Liberty. Gośćmi wydarzenia współorganizowanego przez European Students For Liberty – Polska i Fundację Wolności i Przedsiębiorczości będą m.in.: Lawrence Reed – prezes Foundation for Economic Education, Hendrik Hagedorn z berlińskiego BITS University i Marcin Chmielowski – działacz ruchu wolnościowego w Polsce, wiceprezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości. Konferencja będzie okazją do poznania liderów ruchów wolnościowych z całego świata. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja za pomocą formularza dostępnego na stronie: www.esflconferences.org/conference/2016-katowice-regional-conference/#registration.

Students For Liberty to międzynarodowa organizacja non profit, której misją jest zapewnienie wsparcia dla studentów i organizacji studenckich działających w obronie wolności.

Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.