Konferencja „PR Silesia Day – PRawdziwie o PR”

14.05.2019 - 18:17, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

22 maja 2019 roku w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowej 12, Katowice) odbędzie się konferencja pt. „PR Silesia Day – PRawdziwie o PR”. Organizatorami są śląski oddział Polskiego Stowarzyszenia Public Relations (PSPR) i Międzywydziałowe Stowarzyszenie Dziennikarzy „MOSTY” działającego przy Uniwersytecie Śląskim, skupiającego przede wszystkim studentów politologii i dziennikarstwa.

Konferencja skierowana jest do osób pracujących w branży PR oraz studentów zainteresowanych tą tematyką. Głos zabiorą praktycy (właściciele firm, specjaliści, rzecznicy prasowi), którzy poruszą tematy związane m.in. ze sferą PR-u kryzysowego, media relations, brandingu, crowdfundingu, nowoczesnego dziennikarstwa, współpracy z influencerami.

Wydarzenie będzie również okazją do świętowania podwójnego jubileuszu: 25-lecia PSPR oraz 20-lecia stowarzyszenia „MOSTY” .

Udział w konferencji jest bezpłatny. Program oraz szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku: www.facebook.com.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać dorgą elektroniczną – e-mail: msd.mosty.us@gmail.com.

plakat wydarzenia. Napis "PR Silesia Day" i w tale graficznie przedstawiony "uścisk dłoni"