Konferencja pt. „Języki specjalistyczne: definicja, dydaktyka, dylematy”

02.02.2017 - 10:55, aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego organizuje konferencję naukowo-dydaktyczną pt. „Języki specjalistyczne: definicja, dydaktyka, dylematy”, która odbędzie się 3 marca 2017 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11A). Spotkanie adresowane jest do nauczycieli języków obcych, pracowników naukowych i dydaktycznych, specjalistów i tłumaczy, doktorantów i studentów zainteresowanych aktualnymi problemami językoznawczymi oraz glottodydaktycznymi w zakresie języków specjalistycznych.

Spotkanie otworzy prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Konferencja prowadzona będzie w językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim i włoskim. Szczegółowe informacje oraz program spotkania dostępne są na stronie: www.konferencjaspnjo.us.edu.pl

Plakat promujący wydarzenie