Kongres Oświaty Katowice 2022

12.10.2022 - 12:03, aktualizacja 13.10.2022 - 11:41
Redakcja: K.S

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Miasto Katowice organizują Kongres Oświaty – wydarzenie poświęcone rozmowie i wymianie poglądów nauczycieli, pedagogów, psychologów, dyrektorów placówek szkolnych oraz szerokiego grona odbiorców zainteresowanych edukacją. Tematem tegorocznego spotkania będzie wspieranie młodych osób w budowaniu mądrej i szanującej się społeczności oraz jak włączać w ten proces wszystkie osoby, które tworzą szkolną wspólnotę.

Harmonogram spotkania będzie się zawierał w trzech blokach tematycznych: „Dla siebie”, „Dla uczennic i uczniów” oraz „Dla społeczności szkolnej”.

Wydarzenie odbędzie się 18 października 2022 roku na Wydziale Humanistycznym UŚ (ul. Uniwersytecka 4, Katowice).

Do udziału w wydarzeniu niezbędne jest wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie organizatorów.

plakat wydarzenia z informacjami