Kwietniowe „Popołudnia kaukaskie”

20.04.2016 - 10:14, aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

27 kwietnia 2016 roku o godz. 16.00 w Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej „American Corner” w ramach kwietniowych „Popołudni kaukaskich” rozpocznie się spotkanie pt. „Oblicza Gruzji”, podczas którego zostanie zaprezentowany „Poradnik podróżnika i biznesmana – Gruzja” oraz zostanie pokazany gruziński film pt. „Mandarynki”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Następnie 28 kwietnia o godz. 18.00 w pubie Eureka w Katowicach rozpoczną się warsztaty kulinarne dotyczące gruzińskiej kuchni, podczas których uczestnicy poznają historię supry, sekrety kuchni gruzińskiej oraz tajniki wina i bycia tamadą, czyli mistrzem ceremonii. Zapisy na spotkanie prowadzone są drogą elektroniczną, zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: tydzienkultur@gmail.com.

Organizatorami wydarzenia są: Szkoła Języka i Kultury Polskiej UŚ, oficjalny fanpage UŚ „Świat na wyrywki”, Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej „American Corner” oraz ESN UŚ.

Plakat promujący kwietniowe "Popołudnia Kaukaskie"