Mobilne Targi Kariery „Szybki szpil, gibka gra” na Wydziale Nauk Społecznych

11.10.2018 - 16:27, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

16 października 2018 roku w godz. od 9.00 do 14.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11) odbędą się Mobilne Targi Kariery „Szybki szpil, gibka gra”, podczas których zaprezentowane zostaną m.in.: oczekiwania pracodawców, specyfika procesu rekrutacji oraz oferta instytucji wspierających wejście na rynek pracy bądź rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać i umówić się na indywidualne spotkania z doradcami przy stoisku Biura Karier UŚ. W targach udział wezmą przedstawicie wielu firm oraz instytucji z takich miast, jak: Katowice, Gliwice, Tychy, Sosnowiec i Chorzów.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorem spotkania jest Biuro Karier UŚ. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.

Plakat reklamujący wydarzenie: na czerwonym tle napis: Mobilne Targi Kariery Szybki szpil, gibka gra