Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil” na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii

30.04.2018 - 09:27, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

8 maja 2018 r. w godz. od 9.00 do 14.00 w holu Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ odbywać się będą organizowane przez Biuro Karier UŚ Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil”, dające możliwość poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki. Wydarzenie, które ma charakter otwarty, adresowane jest do studentów kierunków ścisłych zainteresowanych rozwojem swojej kariery. Wśród obecnych na targach firm znajdą się:

• Instytut Przemysłu Organicznego,
  • Siemens Polska,
  • Jars Sp. z o.o.,
  • Eurofins Polska,
  • PCC,
  • SGP Group,
  • CBA,
  • Urząd Statystyczny w Katowicach,
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach,
  • Noble Cert,
  • Biuro Karier UŚ, które wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej, a pracodawcom oferuje pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

plakat w kolorystyce dominującej czerwieni promujący projekt "Szybki Szpil" na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii zawierający logo organizatorów oraz najważniejsze dane dot. terminu i miejsca wydarzenia